niedziela, 10 lutego 2013

Jak doładować telefon za darmo czyli doładowywaczCzyli doładowania zupełnie za Darmo

)
Już jest! Najnowsza wersja doładowywacza, wiele miesięcy zajęła  realizacja tego projektu, ale teraz jest w pełni gotowy. Doładowywacz jest to program, który generuje kod doładowania na dowolną kwotę u dowolnego operatora. (chcesz dowiedzieć się więcej zobacz demonstrację wideo).


Cechy:
-Obsługa wielu kwot
-W pełni niewykrywalny
-Za każdym razem generuje inny kod
-Do pobrania zupełnie za darmo 


Jak można zobaczyć w najnowszej wersji, v2.0 zostały usunięte różne problemy, które występowały w wersji v1.0: program crashował  podczas generowania (dzięki za zgłaszanie błędów! ) kodu 30 PLN więcej niż dwa razy.Zostały również wprowadzone małe poprawki teraz jest możliwe generowanie kodów tylko w kwotach od 5 do 30zł ze względu na to żeby program był nie wykrywalny i działał cały czas.


Doładowywacz jest dostępny do pobrania za darmo, bez ukrytych kosztów. Jak zawsze mam pewne środki ostrożności, aby zminimalizować nadużycia pobrania tych plików, a także żeby program cały czas działał użytkownicy zostaną poproszeni o wypełnienie ankiety, zanim otrzymają dostęp do pobierania hasła. Po zakończeniu, użytkownicy są następnie przekierowywani do bezpośredniego linku do pobrania. Pliki są przechowywane w bezpiecznym miejscu, a użytkownicy są chronioni przed wszelkiego rodzaju malware lub zakażenia wirusem za pośrednictwem pobierania. 100% czyste pliki do pobrania, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni o ich bezpieczeństwo.http://e-pobieranie.pl/f3a06e0c7f/8f3fe5194bTagi:
darmowe doładowania plus, darmowe doładowania play, darmowe doładowania telefonu, darmowe doładowania heyah, doładowanie telefonu, darmowe doładowanie ,doładowania, darmowe doładowania do plusa, jak za darmo doładować telefon, doładowanie konta, doładowanie, doładuj telefon, darmowe doładowania na telefon, doładowania plus, doładowanie tak tak, doładowanie heyah, doładowania telefonu, tak tak doładowania, doładowania za darmo, darmowe doładowania simplus, darmowe doładowanie telefonu, doładowanie za darmo, darmowe doładowania konta, doładowania heyah, doładowania tak tak, plus doładowania, doładowanie przez internet, darmowe doładowanie plus, simplus doładowania, jak doładować konto w plusie, doładuj konto, doładowanie simplus, darmowe doładowanie play, darmowe doładowanie konta, doładowanie plus, darmowe doładowania telefonów, jak doładować konto za darmo, simplus doładowanie, jak doładować telefon za darmo, doładowanie telefonu za darmo, doładowania przez internet, darmowe kody doładowania, doładuj konto plus, tak tak doładowanie, doładowanie telefonu przez internet, doładowania simplus, plus doładowanie, play doładowania, doładowanie konta plus, doładowania online, darmowe doładowania do play, darmowe doładowania tak tak, darmowe doładowania 36i6, jak doładować konto przez internet, doładowanie konta przez internet, doładuj telefon za darmo, doładowania za free, doładowanie konta za darmo, doładowanie plus przez internet, telefon na kartę, darmowe doładowanie heyah, doładowanie za free, darmowe doładowanie do plusa, doładowanie plus za darmo. heyah doładowanie, doładowanie do plusa, darmowe doładowania do telefonu, darmowe doładowania plus 10 zł, darmowe doładowania w plusie, jak za darmo doładować konto, doładuj play, doładuj telefon przez internet, doładuj konto za darmo, plus za darmo, doładuj konto przez internet, telefony na kartę, doładowanie mixplus, doładowania telefonów, doładowanie heyah online, darmowe doładowania forum, heyah doładowanie online. plus doładowanie przez internet, jak doładować telefon przez internet, darmowe doładowania komórek, darmowe doładowania na komórkę, heyah doładowania, telefon za darmo, doładuj, darmowe doładowania chomikuj, darmowe doładowania do ery, doładowania konta, doładowanie plusa, doładowanie 36i6, plus doładowanie konta, mixplus doładowania, doładuj konto play, jak doładować konto w play, dołądowanie play, darmowe doładowania mixplus, tutaj doładuj

5 komentarzy:

  1. Możesz podać hasło do archiwum abo wstawić na gigup.pl? Bo nie da sie tego ściągnąć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Człowieku, kogo chcesz robić w bambuko??? Link NIE DZIAŁA!

    OdpowiedzUsuń
  3. Hej czy można się z tb jakoś skontaktować np gg, albo e-mail ? Ponieważ mam pytanie :)

    OdpowiedzUsuń